Nový E-shop pre
MOSSDECORES.SK

Tvorba ehop

Nový E-shop pre MOSSDECORES.SK

Zadanie:

Vytvoriť nový e-shop pre predaj machov a doplnkov na tvorbu machových obrazov, stien, dizajnových machových prvkov.

Požiadavky na funkcie boli jednoznačné od začiatku našej spolupráce. Majiteľ mal predstavu o dizajne a funkciách a veľmi dobre pripravil podklady pre stránku, podkategórie, fotky a texty pre produkty. 

Z technických požiadaviek sme riešili: platbu kartou, automatické faktúry a prepojenie na superfaktúru, modul pre dopravu od paceta a prepojenie na ich systém, registráciu zákazníkov, chat prepojenie na facebook, napojenie na mailchimp pre newsletter, instagram feed pre aktuálne príspevky na stránke a samozrejme gdpr a všetky potrebné dokumenty potrebné pre podnikanie na internete. 

Realizácia:

Začali sme tvorbou loga, výberom vhodných farieb a font.

Po vytvorení dizajn manuálu sme sa pustili do tvorby dizajnu web stránky, kde sme mali od začiatku jasnú víziu od majiteľa. Postupne sme sa dopracovali do podoby aká je dnes. 

Funkcie sme riešili postupne, modul doprava obsahoval veľa podmienok, nakoľko mach je dosť špecifický produkt na dopravu bolo treba zadefinovať rôzne druhy dopravy podľa konečnej váhy košíka.

Naplnenie obsahom pre stránky O NÁS, KONTAKT, Modul pre prihlásených zákazníkov, vytvorenie kategórií pre produkty a základné naplnenie produktami. 

Po dokončení:

O našich zákazníkov sa staráme aj po odovzdaní web stránky. Veľa požiadaviek zákazník zistí až keď reálne predáva. 

Doplnili sme možnosť predaja aj do iných krajín, pridali podstránku kde sa zákazník dozvie ako sa starať o machy, pridali sme podmienku na dopravu zdarma a doprogramovali interaktívnu lištu de zákazník dostáva informáciu o doprave zadarmo.

Tvorba ehop

KONTAKt

Zavolajte alebo napíšte nám !

Táto webová stránka používa súbory cookie, aby sme vám zabezpečili čo najlepší zážitok z našej webovej stránky.