TVORBA
GRAFIKY

Moderné graficé služby

Grafické služby nie sú hlavná služba, ktorú ponúkame. Grafiku tvoríme prevažne pre našich zákazníkov, ktorí si objednali web stránku alebo eshop a potrebujú logo alebo grafické prvky na web. Samozrejme vieme pomôcť aj zákazníkom, ktorí potrebujú len grafiku a to priamo alebo cez externých grafikov, s ktorými máme overené spolupráce.

WEBPRELUDI.SK vám ponúka tvorbu loga a grafiky pre vaše plnohodnotné podnikanie. Ponúkame tvorbu loga, letákov, reklamných materiálov, ktoré spĺňajú najmodernejšie dizajnérske požiadavky a plne charakterizujú vašu firmu alebo produkt. Kreatívny dizajn a funkčná výpovedná hodnota sú základ pre moderné a efektívne logo.

Ak vás naša ponuka zaujala kontaktujte nás

PREčo my

Kreatívny dizajn

Kreatívny, moderný a funkčný dizajn. Plne upraviteľné logo od dizajnu, farby, štýlu - všetko vo firemnom prevedení

Úprava návrhu

Výber z viacerých variantov loga. Po výbere finálna úprava zvoleného loga.

Plné vlastníctvo

Rýchle a spoľahlivé jednanie. Osobný prístup a pochopenie vašich požiadaviek.
Logo je prvý znak, s ktorým prichádzajú vaši zákazníci do kontaktu. Tak ako je kvalitné vaše logo budú kvalitné aj vaše produkty a služby. Profesionálne logo, ktoré vyzerá dobre, je symbolom vášho podnikania, je ľahko zapamätateľné a je vašu firmu alebo produkt charakteristické.

PLNE GRAFICKÉ LOGO

Plne grafické logo je logo tvorené grafikou, ktorú sme vytvorili špeciálne pre vás a vaše podnikanie alebo produkt. Graficky sa dá vytvoriť čokoľvek čo si zákazník predstavuje. Od prekreslenia názvu spoločnosti, vytvorenia charakteristickej grafiky produktu, tak aby prezentovala odbor podnikania, bola moderná a ľahko zapamätateľná.

TEXTOVÉ LOGO

Textové logo, je navrhnuté presne pre vašu spoločnosť. Vytvoríme font, ktorý budete používať pre vaše logo, korešpondenciu, pre vaše produkty, firemné obaly a publikácie.

KONTAKt

Zavolajte alebo napíšte nám !

Táto webová stránka používa súbory cookie, aby sme vám zabezpečili čo najlepší zážitok z našej webovej stránky.